zestawy growbox, sklep online

zestawy growbox, sklep online

Korzystaliście już z zestawów growbox, bo widziałem ofertę, ale nie wiem czy to warto zamawiać czy robić coś samodzielnie?

wawrzyn56

Posty: 1

 
Trzeba się na tym troszkę znać żeby wszystko dopasować samemu. Może i zaoszczędzimy troszkę pieniędzy, niemniej jednak czy uzyskamy takie efektach, których się spodziewaliśmy? Nie zawsze opłaca się robić coś samemu, a to chyba jest jeden z tych przykładów.

Michaś

Posty: 5

 
Sklep z lampami do growbox znajdziemy na https://flo-grow.eu. Sam robiłem tutaj zakupy. Mają lampy od kilku producentów i są naprawdę najlepszej klasy.

namok

Posty: 8

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest niesłychanie znacząca. Jeśli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Warto, wobec tego dostosować liczba oraz rodzaj światła do tego, jakie rośliny mają być w środku, a wówczas będzie dobrze.

RuFiK

Posty: 10

 
Nic profesjonalnego w domu nie miałem, jeśli chodzi o takie rozwiązania. Raczej robiło się doniczkę z własnym oświetleniem. Na pewno to było tanie, ale też nie dawało takich efektów jak coś, co zostało stworzone przez profesjonalistów. Czasami warto wydać pieniądze, bo jest to dla nas o wiele bardziej opłacalne.

pawel253

Posty: 5

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeśli ktoś nie za bardzo się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, jakie w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

Eksperttt45

Posty: 2