lektor angielskiego przedszkole Kraków, poszukuję!

lektor angielskiego przedszkole Kraków, poszukuję!

Poszukuje kogoś do dodatkowych zajęć z języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, kto wie jak to wszystko poprowadzić?

Jacuś

Posty: 1

 
Jeśli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak wiele dziecko na tym zyska. Uczy się, ale jednocześnie bawi, bo to właśnie taka metoda. Po pewnym czasie dziecko zaczyna rozumieć coraz więcej. U moich dzieci właśnie tak było, dlatego polecam nauczanie od wczesnych lat.

matek562

Posty: 6

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a później było już tylko lepiej. Według mnie to była bardzo dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Wiele na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma problemów z angielskim.

warter88

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to lektorzy angielskiego dla przedszkola w Krakowie mają swoją ofertę na stronie https://happystudents.pl. Należałoby sobie tam zajrzeć i wszystko dokładnie sprawdzić.

mikuser

Posty: 15

 
Nie za bardzo wiem, kogo polecić, albowiem my w państwowym przedszkolu mamy normalne zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, ale na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wówczas pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

mniszek56

Posty: 7

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma odpowiednie podejście. Zrazić dziecko można w łatwy sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

xacax

Posty: 27

 
Odpowiednie podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, że im wcześniej to nastąpi tym lepsze są z tego efekty.

shymzzz

Posty: 22

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek obecnie załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich kłopotów nie miały. Wam też to polecam, albowiem można na tym niesłychanie sporo zyskać.

hammlot

Posty: 9

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Prędko nauczyło się podstawowych słówek, a potem było już tylko lepiej. Według mnie to była niezwykle dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Dużo na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma problemów z angielskim.

Anuqiwu

Posty: 2

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bowiem wiemy, iż to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy otrzymać lepszej pracy.

lingualover

Posty: 13