Baltic Sail 2020, szukam zdjęć !

Baltic Sail 2020, szukam zdjęć !

Hej, czy wiecie może, gdzie zobacze zdjęcia Baltic Sail? Bardzo interesuje mnie ten temat i nie wiem, gdzie znaleźć więcej informacji o tym wydarzeniu.

przemek55

Posty: 1

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super zdjęcia z tego wydarzenia. Pożądane byłoby popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od paru lat.

Nikuś23

Posty: 2

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

mario72k

Posty: 27

 
Baltic Sail to wydarzenie, jakie muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wtedy jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

Wojciech24

Posty: 16

 
Baltic Sail to niezwykle fajne wydarzenie. Specjalnie jeździmy do Gdańska na paradę żaglowców. W tym roku również będziemy, jednak nie wiem, gdzie obejrzeć fotografie.

gregcie@

Posty: 20

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze ładne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

luke130

Posty: 5

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

Yuri20

Posty: 4

 
Wiesz co nie wiem, gdzie możesz zobaczyć fotografię Sail Gdańsk. Może ktoś Ci jeszcze poleci. Jednak ja polecam Ci zobaczyć to na żywo. Naprawdę jest na co popatrzeć, dlatego zapraszam Cię w tym roku do przyjazdu nad morze.

Kruczek23

Posty: 2

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest niesłychanie piękna. Od paru lat już jeżdżę, aby zobaczyć to wyborne wydarzenie w Gdańsku. Jeżeli chodzi o fotografie to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

Wariat

Posty: 2

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, iż was nie było. Jednakże wydaję mi się, iż można zobaczyć zdjęcia z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Lux-Mark24

Posty: 2